WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

tel.: 34 368-15-18
e-mail: gim6@poczta.onet.pl

WalentynkiDrukuj

Wydarzenia 14 lutego z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, którą można było przesłać sympatii kartki z życzeniami i wierszami o miłości. Odbył się również quiz wiedzy o święcie zakochanych. Najlepsi w konkursie okazali się uczniowie z klasy II b: Dawid Student oraz Kuba Katarasiński. Zwycięzcom gratulujemy! Dla podkreślenia sympatycznej i serdecznej atmosfery tego dnia, uczniowie i pracownicy szkoły obdarowani zostali słodkimi upominkami oraz balonami w kształcie serc.

Więcej zdjęć można zobaczyć tu: Link

Podsumowanie szkolnej akcji na rzecz WOŚPDrukuj

Informacje Podczas tegorocznej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzonej przez SU na terenie naszej szkoły zebrano 144,36 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Cieszymy się, że społeczność naszej szkoły dołożyła małą cegiełkę do tej narodowej akcji charytatywnej.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU "DOSTĘPNA SZKOŁA"Drukuj

Informacje
Od dnia 6.02.2017 rozpoczyna się uzupełniająca rekrutacja uczniów/uczennic do projektu "Dostępna szkoła" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020. Nabór trwać będzie do 14.02.2017r.

Ogłoszenie o naborze do projektu, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz 8 załączników do Regulaminu zamieszczamy poniżej z możliwością ich pobrania. Wszelkich informacji dotyczących projektu udziela pani Iwona Wójcik

OGŁOSZENIE O NABORZE nabór
REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA regulamin

1. KATALOG KRYTERIÓW załącznik nr 1
2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 2
3. OŚWIADCZENIE UCZESTNIK PROJEKTU załącznik nr 3
4. REKOMENDACJA WYCHOWAWCY załącznik nr 4
5. DEKLARACJA UCZESTNICTWA załącznik nr 5
6. LISTA PODSTAWOWA UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 6
7. LISTA REZERWOWA UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 7
8. REZYGNACJA załącznik nr 8

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKONEGO 2016/2017Drukuj

Informacje Za nami półmetek roku szkolnego 2016/2017r. 31 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze, na którym pani dyrektor Małgorzata Bieć wyróżniła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz wzorową frekwencją. Zostały również wręczone nagrody zwycięzcom szkolnych konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski oraz laureatom konkursów literackich i czytelniczych.

REFORMA EDUKACJIDrukuj

ZAMIESZCZAMY LINK DO STRONY,
NA KTÓREJ ZAMIESZCZONE SĄ INFORMACJE
O ZAMIERZENIACH I PRZEBIEGU REFORMY EDUKACJI Link

Zbiórka na rzecz WOŚPDrukuj

WydarzeniaSamorząd Uczniowski serdecznie dziękuje uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz dyrekcji za udział w szkolnej zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przebiegała w dniach 10-13 stycznia. Teraz z niecierpliwością czekamy na informację ze sztabu głównego na wyniki, o których poinformujemy zaraz po ich otrzymaniu.

TURNIEJDrukuj

WydarzeniaW dniu 10.01 odbył się szkolny turniej Counter Strike. Wzięły w nim udział cztery, czteroosobowe drużyny. Najlepsza okazała się ekipa z klasy 3a w składzie: Daniel Kościelecki, Mikołaj Królak, Albert Kozieł i Kamil Skowron. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy - tym bardziej, że i w zeszłorocznej edycji turnieju zebrali laury pierwszeństwa. Rozdanie nagród nastąpi 30.01. 2017r na uroczystym apelu podsumowującym pierwsze półrocze.

Akcja WOŚP w naszej szkoleDrukuj

Wydarzenia Od jutra tj. 10 stycznia 2017roku na terenie szkoły odbywać się zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 25 edycja tej wielkiej narodowej akcji charytatywnej. Nie może zabraknąć w niej udziału naszego gimnazjum, które jak co roku aktywnie angażuje się w to wydarzenie! W tym roku WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Zbiórka pieniędzy trwać będzie do 13 stycznia 2017 roku.