Szkoła-Praca-PrzyszłośćDrukuj

Osiągnięcia Uczniowie klasy II a pod opieką pań: Iwony Wójcik i Sylwii Szrajber-Kobyłkiewicz już po raz drugi uczestniczyli w miejskim projekcie „Szkoła-Praca-Przyszłość”, zorganizowanym przez Centrum Informacji Zawodowej i Zespół Szkół Technicznych. Nasi wychowankowie odbyli wycieczki do Centrum Ogrodniczego Dawid i Wodociągów Częstochowskich. Poznali zawody w ich naturalnym środowisku, a w efekcie wzięli udział w konkursie na prezentację multimedialną „Zawód moich marzeń”. Piotr Zamożniak i Mariusz Marynowski zdobyli wyróżnienie, które odebrali podczas uroczystego podsumowania projektu w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy.
Gratulujemy!

Więcej na stronach: Link Link
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?