VIII Regionalna Sesja Popularyzatorska „Projekty czytelnicze w szkole i bibliotece”Drukuj

WydarzeniaW maju w Domu Poezji odbyła się sesja popularyzatorska dotycząca projektów czytelniczych. Uczestniczyły w niej panie: Iwona Wójcik i Sylwia Szrajber-Kobyłkiewicz, które zaprezentowały w publicznym wystąpieniu projekty, które zrealizowały z uczniami w Zespole Gimnazjów. Dodajmy, że sesja odbyła się pod honorowym patronatem Pana Krzysztofa Matyjaszczyka
Prezydenta Miasta Częstochowyz okazji Tygodnia Bibliotek 2017 oraz 100-lecia Biblioteki Publicznej im. dr. W. Biegańskiego, 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, 10-lecia Domu Poezji – Muzeum Haliny Poświatowskiej, 25-lecia Oddziału Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz 10-lecia Sekcji Bibliotekarskiej ZNP w Częstochowie.
Więcej na stronach: Link Link
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?