Osiągnięcia naszych uczniów w II semestrzeDrukuj

OsiągnięciaW II semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie naszego gimnazjum byli laureatami konkursów:

1. Anna Krakowian, klasa IIa, wyróżnienie w powiatowym konkursie "Częstochowa 1826-1914. Od połączenia do wybuchu I wojny światowej", organizator: Urząd Miasta, Zespół Szkół Technicznych.

2. Oliwia Tomeczek, klasa I, i Piotr Zamożniak, klasa IIa, laureaci ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, 2017 "Mazurek Dąbrowskiego. Co wiemy o naszym hymnie narodowym?", organizator: XVI Poznańskie Spotkania Targowe, honorowy patronat Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

3. Oliwia Wdzięczna, klasa IIa, I miejsce, Weronika Dziuk, klasa IIa, II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Literackim "Biblioteka przyszłości", organizator: Biblioteka Publiczna filia nr 10.

4. Kacper Samulski, Adrian Król, Weronika Dziuk, klasa IIa, udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu "Gimnazjalne potyczki", organizator: Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Narodowy Bank Polski.

5. Piotr Zamożniak, Mariusz Marynowski, wyróżnienie w w konkursie miejskim "Zawód moich marzeń" w ramach projektu "Szkoła-Praca-Przyszłość", organizator: Centrum Informacji Zawodowej, Zespół Szkół Technicznych.

6. Weronika Dziuk, Piotr Zamożniak, kl. II a I miejsca w miejskim konkursie „5 pytań o region częstochowski”, organizator Biblioteka Publiczna.

Uczniów przygotowywały panie: Iwona Wójcik, Sylwia Szrajber-Kobyłkiewicz
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?