GALERIA PRAC UCZNIÓW.Drukuj

Osiągnięcia
Z DUŻĄ PRZYJEMNOŚCIĄ PREZENTUJEMY ZAINTERESOWANIA ARTYSTYCZNE UCZENNIC NASZEGO GIMNAZJUM Z KLASY II A:

KLAUDII NAGÓRSKIEJ Link oraz WERONKI DZIUK Link

Nowa pracownia komputerowaDrukuj

InformacjeW marcu 2017 roku utworzono w naszym gimnazjum nową, nowoczesną pracownię komputerową. Sala posiada 20 stanowisk uczniowskich, rzutnik, tablice interaktywną, laptop, urządzenie wielofunkcyjne. Pracownia powstała ze środków III edycji częstochowskiego budżetu obywatelskiego. Jeszcze raz dziękujemy mieszkańcom dzielnicy za zaangażowanie i oddane głosy.

Dzień KobietDrukuj

Informacje 8 marca, by uczcić Dzień Kobiet, Samorząd Uczniowski przygotował słodki poczęstunek oraz zorganizował quiz o znanych kobietach. Dwuosobowe drużyny zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi pań ze świata polityki, nauki, historii,sportu oraz celebrytów. Zwyciężczyniom konkursu: Darii Sabat i Natalii Sobańskiej z kl 2b gratulujemy sukcesu!

WalentynkiDrukuj

Wydarzenia 14 lutego z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, którą można było przesłać sympatii kartki z życzeniami i wierszami o miłości. Odbył się również quiz wiedzy o święcie zakochanych. Najlepsi w konkursie okazali się uczniowie z klasy II b: Dawid Student oraz Kuba Katarasiński. Zwycięzcom gratulujemy! Dla podkreślenia sympatycznej i serdecznej atmosfery tego dnia, uczniowie i pracownicy szkoły obdarowani zostali słodkimi upominkami oraz balonami w kształcie serc.

Więcej zdjęć można zobaczyć tu: Link

Podsumowanie szkolnej akcji na rzecz WOŚPDrukuj

Informacje Podczas tegorocznej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzonej przez SU na terenie naszej szkoły zebrano 144,36 zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Cieszymy się, że społeczność naszej szkoły dołożyła małą cegiełkę do tej narodowej akcji charytatywnej.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU "DOSTĘPNA SZKOŁA"Drukuj

Informacje
Od dnia 6.02.2017 rozpoczyna się uzupełniająca rekrutacja uczniów/uczennic do projektu "Dostępna szkoła" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020. Nabór trwać będzie do 14.02.2017r.

Ogłoszenie o naborze do projektu, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz 8 załączników do Regulaminu zamieszczamy poniżej z możliwością ich pobrania. Wszelkich informacji dotyczących projektu udziela pani Iwona Wójcik

OGŁOSZENIE O NABORZE nabór
REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA regulamin

1. KATALOG KRYTERIÓW załącznik nr 1
2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 2
3. OŚWIADCZENIE UCZESTNIK PROJEKTU załącznik nr 3
4. REKOMENDACJA WYCHOWAWCY załącznik nr 4
5. DEKLARACJA UCZESTNICTWA załącznik nr 5
6. LISTA PODSTAWOWA UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 6
7. LISTA REZERWOWA UCZNIOWIE UCZENNICE załącznik nr 7
8. REZYGNACJA załącznik nr 8

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKONEGO 2016/2017Drukuj

Informacje Za nami półmetek roku szkolnego 2016/2017r. 31 stycznia odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze, na którym pani dyrektor Małgorzata Bieć wyróżniła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz wzorową frekwencją. Zostały również wręczone nagrody zwycięzcom szkolnych konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski oraz laureatom konkursów literackich i czytelniczych.

REFORMA EDUKACJIDrukuj

ZAMIESZCZAMY LINK DO STRONY,